viaRecta, Bilişim Danışmanlığı, Yazılım Hizmetleri
web sitesi tasarımı Kişisel Web Sitesi Kurumsal Web Sitesi internet sitesi tasarımı Kurumsal internet sitesi

Biz Kimiz


Via Recta 2008 yılında kurulmuş; 10 seneyi aşan sektörel tecrübesi ile profesyonel, yenilikçi ve uzman bir bilişim danışmanlık firmasıdır.

Via Recta, mecrası bilgisayar olan bilişim teknolojileri platformunda bir çok alanda faaliyet göstermektedir.

Firmamız özellikle program yalızımı, web sitesi tasarımı “web design”, e-ticaret sitesi tasarım ve yazılım altyapılarında, sektörel deneyim ve proje uygulamaları ile rekabetçilerinden ayrılıp ön plana çıkmaktadır.

Şirket portföyümüzde yeralan firmalarımız gerek yurtiçi gerekse yurtdışı bazlı birçok başarılı projeye Via Recta farklı ile imza atmışlardır.

Adımız

Firma adımız, viaRecta, latince kökenli olup, 'Doğru, düzgün Yol' manasına gelmektedir. Şirket motomuz, 'Per Vias Rectas Celeriter', doğru yollardan hızlı birşekilde demektir.

Biz her zaman ve her koşulda doğru, düzgün ve güzel olanı yaparız. Çözümlerimizi en hızlı şekilde müşterilerimize ulaştırırız. Ve doğruluğumuzdan, ahlakımızdan ve güvenilirliğimizden hiçbir zaman ödün vermeyiz.

Misyonumuz


Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimiz, sağladığımız güvenilirlik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak müşterilerimiz ve çalışanlarımız için değer katan ve kattığımız değerleri sürekli biçimde artıran bir şirket olmak.

Vizyonumuz


Verdigimiz hizmetlerde, ve kullandığımız teknolojilerde Türkiye'nin en iyisi olarak dünyada örnek şirketler arasına girmek.

Değerlerimiz


Müsterilerinin istek ve ihtiyaçlarına göre en güvenilir, en hızlı ve en hesaplı çözümleri üretmesi.

Bilişim Teknolojisi ve yazılım sektöründe yapılan bütün gelişmelerden haberdar olması.

Bu gelişmelerden müşterilerini haberdar ederek müşterilerini güncel ve bilgili tutması.

Yüksek güvenilirlik ve iyi iş ahlakına sahip olması.

Firmamizda çalışan herkesin "kendi işinin lideri" olması.

Kanunlar ve yasal düzenlemeleri takip etmesi ve müşterilerini bu konularda bilgilendirmesi.

Etkin ekip çalışmasına ve insana değer vermesi.

Tam zamanında üretim (Jit) ve Sürekli gelişme (Kaizen) gibi modern filozofileri benimsemiş olması.

Verimli, üretken ve sorumluluk sahibi olması.

Sunduğumuz çözümlerle, ürünlerimizle ve satış sonrası hizmetlerimizle projelerimizin her adımında müşterilerinin yanında olması.

Web Sitesi Hosting
Flash Sunumlar Domain Name
Flash Oyunlar Kurumsal Kimlik
Google Optimizasyon Dijital Baskı
İnternet Reklamları Web Tabanlı Yazılım
Tanıtım Cdleri Zengin İnternet Aplikasyonu (RIA)

Bilişim Danışmanlığı ve Yazılım Hizmetleri
Yazılım Hizmetleri, Web Sitesi Tasarımı, Web Hosting, Domain Tescil, Google Reklam, İnternet Reklamcılık Hizmetleri vermekteyiz.
T: +90 (0)212 513 00 03 E: info@viarecta.com Copyright © 2010 viaRecta

Anasayfa web sitesi tasarımı Hakkımızda Kişisel Web Sitesi Hizmetlerimiz Kurumsal Web Sitesi Nasıl Yaparız ? internet sitesi tasarımı Projelerimiz Kurumsal internet sitesi İletişim
web sitesi tasarımı, hosting, domain tescili, eticaret, internet reklam, bilişim danışmanlığı, yazılım hizmetleri, yazılım, yazilim, php, mysql, adobe, flash, websitesi, tasarım, webdesign, web, internet, kurumsal web sitesi, kişisel web sitesi, tanıtım cdsi, bilisim, hosting, domain, register, domain name, sunucu, server, danışmanlık, internet , web sitesi , web tasarım , intenet ismi , internet domain kayıt , isim almak , internet isim tescil , isim tescili , com net org , web dizayn , host , hosting , webhost , webhosting , arama motoru , arama motorlarıa kayıt , banner , arabulsun , web sayfası , web site yayını , hit artırmak , ziyeret artırmak , ziyaret artırma , online site yönetimi , dinamik site , aktif web admin , site güncelleme , php , mysql , MYSQL , apache , server , hosting paketi , hosting bayilik , host bayi , resller hosting , com.tr , internet sitesi , template , arama motorlarında ilk sayfa , arama motorlarında ilk sayfa , gogle reklam , gogul reklam , sponsor , sponsor kayıt , internet reklamcılığı, google adwords , adwords , meta name , meta tag , meta taglar , meta tagları ayarla, arama motorlarında ilk sıra